Hakkımızda

Hakkımızda

Ağız vücuda açılan bir kapı gibidir, bu nedenle ağız sağlığı sadece düzgün konuşmak sağlıklı beslenmek güzel bir gülüşe ve ferah bir nefese sahip olmak  için değil aynı zamanda bütün vücut sağlığı için çok önemlidir.Ağız ve diş sağlığı genel sağlığın yadsınamaz bir parçasıdır. Ağız sağlığının bozulması genel sağlık açısından ciddi problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. 
Günümüzde ağız ve diş hastalıkları sadece ülkemizde değil, tüm dünyada önemli bir sorun, önemli bir sağlık problemi olarak karşımıza çıkmakta.  
Uzmanlar; ağız ve diş sağlığı yerinde olan bireylerin daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdüğününün altını çiziyor. 

Faaliyetlerini işte bu bilinçle sürdüren Deva Diş Polikliniği, kurulduğu 2000 yılından beri, uzman personeliyle, Mesleki etik ve hijyen kurallarından asla ödün vermeden, tıbbi ve teknolojik yenilikleri takip ederek, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 

Deva Diş Polikliniğimizde, ağız ve diş sağlığında kullanılan ileri teknoloji ürünü cihazlar ve deneyimli ekibimizle, her türlü diş problemi, kolaylıkla teşhis ve tedavi edilebilmekte ve hastalarımıza en iyi hizmet sunumu hedeflenmektedir.

Polikliniğimiz, rutin diş tedavilerine ilave olarak uzmanlık gerektiren Ortodonti (Tel Tedavisi) , İmplant (Diş Çakma), Ağız ve Çene hastalıkları cerrahisi, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) dallarında da, uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir. Polikliniğimizdeki diş hekimlerimiz ve uzman personelimiz, diş çapraşıklarının düzeltilmesinden, İmplant uygulamalarına, kist operasyonlarından, gömülü diş çekimlerine, ileri tedavi gerektiren diş eti operasyonlarından, diş beyazlatma, hareketli – sabit protez uygulamalarına kadar birçok alanda, Balıkesirlilerin hizmetindedir.
Balıkesir’deki birçok kamu kurum ve kuruluşunun yanı sıra özel sektörde faaliyet gösteren firmalarla da anlaşmalarımız mevcut. Dolayısıyla yaygın bir hizmet ağına sahibiz.  
 
Deva Diş Polikliniği olarak; bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da; Hastane ortamından uzak, teknolojinin güleryüzlü bir hizmet anlayışıyla buluştuğu bir mekanda hastalarımızı tedavi etmeye, ağız ve diş sağlığı konusunda güvenilir ve doğru tedavi hizmetleriyle hastalarımızı buluşturmaya devam edeceğiz.

Balıkesir’de birçok kamu ve özel kuruluşlarla anlaşmalarımız mevcuttur.